ثروتمندانی که با ارز دولتی پولدارتر شدند

لازم به ذکر است که گران شدن ارز دولتی به منع برخی از اقشار جامعه شد. ثروتمندان در این ماجرا بیشترین سود را می برند. با ما برای کسب اطلاعات بیشتر همراه باشید.

گردو تویسرکان

در کشور ایران تولید خشکبار از رونق خالصی برخوردار می باشد و گردو تویسرکان از اعتبار بالایی برخوردار بوده که قیمت استثنایی آن نسبت به خرید از دیگر شهر بسیار مناسب می باشد. قیمت عمده فروشی و خرده فروشی بدون واسطه گردو به ازای هر کیلوگرم بسته به نوع و اندازه گردو متفاوت می باشد.

گردو تویسرکان

سنگ فیروزه

یکی از پر استفاده ترین سنگهای زینتی که در دنیا از طرفداران زیادی برخوردار هستند سنگ فیروزه می‌ باشد خواص سنگ فیروزه اصل نیشابور آن ‌قدر فراوان است که هر فردی را ترغیب می ‌کند تا از آن استفاده کند. سنگ فیروزه عموماً به رنگهای سبز، آبی یا سبز آبی دیده می ‌شود و دارای سختی نسبتاً مناسبی می‌ باشد فیروزه به ‌عنوان یک ماده معدنی شناخته می ‌شود که از طریق رسوب گذاری مس و آلومینیم در آب به دست می ‌آید.

سنگ فیروزه

بادام هندی خام

به دلیل طعم بی نظیر و دارا بودن خواص بادام هندی خام، در بین مردم بسیار محبوب است که در آشپزی نیز مصارف و کاربرد دارد که در مراکز خرید انواع درجه یک و تازه را با قیمت مناسب تهیه کنید و از خرید بادام کهنه خودداری کنید. جالب است بدانید که بادام هندی درختی همیشه سبز دارد که رشد آن تا چهارده متر نیز می رسد.

بادام هندی خام

ماسک سه بعدی

در چند سال اخیر با شیوع بیماریهای عفونی استفاده از ماسک های بهداشتی بسیار زیاد شده است و قیمت ماسک سه بعدی جدید عمده بسیار مقرون به صرفه است. تنوع ماسکهای بهداشتی در بازار زیاد است و شما می توانید بر اساس کاربردی که دارند آن را خریداری نمایید استفاده از ماسکهای سه بعدی در شرایط حاد شدن بیماریهای عفونی شدت گرفت و افراد زیادی تمایل به استفاده از این محصول داشتند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.